Hlavní nabídka
Nabídka

VAPOSTOP

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Jednosložkový parotěsný základní nátěr na bázi vody pro betonové vlhké podklad.

Jednosložkový základní nátěr na bázi vody s modifikovanými silanové polymery a určený na betonové podklady. Výrobek byl vytvořen pro zvýšení stupně přilnavosti k hydroizolaci a akrylovým nátěrem a vytváří parotěsnou zábranu a zabraňuje vzniku puchýřů a uvolňování vlhkosti. Je možné ho nanášet i na vlhké podklady, je voděodolný, vynikající anti-degradační vlastnosti betonových povrchů a zastavuje i jev karbonatace.

CENA s DPH za 1 kg - 450,00 Kč (balení 5 kg)

 

VÝHODY:
• Výborná přilnavost na betonové podklady.
• Možnost použití i na vlhkých površích.
• Vhodné pro zlepšení přilnavosti hydroizolačních nátěrů a akrylových nátěrů.
• Chrání beton před karbonizací.
Voděodolný. 
• Chrání před puchýři a oddělením způsobeným prachem nebo vlhkostí.
• Připraveno k použití, jednoduché a rychlé použití.

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek je vytvořen pro zvýšení stupně přilnavosti hydroizolačních výrobků a akrylových nátěrů na betonové podpěry (rovné nebo šikmé krytiny, terasy, balkóny, okapy, lemování, základové stěny a svislé stěny). Může být aplikován i na vlhké podklady; je také schopen utěsnit pórovitost povrchu ochranou hydroizolace před tvorbou puchýřů a odlupováním způsobeným vlhkostí. Vapostop také zapouzdřuje prach a zajišťuje přilnavost k prašným podkladům.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Jednosložkový

VYDATNOST:
0,10 - 0,15 kg/m² v závislosti na stupni absorpce podkladu.

BARVA:
Transparentní.

BALENÍ:
5 kg plastové vědro.

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek se musí skladovat v originálních nádobách dokonale uzavřených, v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla, vody a mrazu, při teplotě mezi + 5 °C a + 35 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzený a dostatečně odolný. Povrch musí být pečlivě očištěn bez olejů, tuků, drolivých a nekonzistentních částí nebo jiných materiálů, které by mohly ovlivnit přilnavost produktu. Podklad musí být co nejhladší a co nejpevnější. V případech, kdy je povrch celkově drobivý, zcela ho očistěte, abyste získali dobrou oporu a obnovili poškozené nebo degradovány části vhodnou maltou.

 
Beton
V případě nového cementového podkladu musí být tento dostatečně vytvrzený. Při výskytu poškození, děr nebo nepravidelných ploch jejich obnovte vhodnou cementovou maltou.

Ošetření spojů
Před aplikací Vapostopu musí dilatační, kontrolní nebo izolační spoje naplnit polyuretanovým těsnícím tmelem Diaseal Strong.
Pomocí silného tmelu Diaseal Strong se budou ošetřovat i kontakty spojené s dveřmi a okny.

MÍCHÁNÍ:
Vapostop je jednosložkový, připraven k použití. Před aplikací produkt promíchejte, aby byl homogenní. Během míchání je produkt mléčně bílý se nazelenalým nádechem. Během letní sezóny je možné v extrémně horkých klimatických podmínkách přidávat až 30% čisté vody a ještě promíchat ručně.
Nepřidávejte do produktu žádné cizí komponenty a nemíchejte ho s míchačkou.

APLIKACE:
Aplikujte Vapostop v jedné vrstvě s dlouhosrstým válečkem, štětcem nebo rozprašovačem, dokud nedosáhnete očekávaný výsledek. Aby výrobek pronikl dobře do podkladu, zajistěte úplné pokrytí povrchu. Ihned po aplikaci je produkt zelené barvy, po vysušení se Vapostop stává průhledným.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 23 °C a relativní vlhkosti 50% se produkt zcela vysuší přibližně za 1 hodinu.
• Doby schnutí jsou ovlivněny relativní vlhkostí prostředí, teplotou a mohou se značně měnit.
• Po uplynutí doby sušení je možné pokračovat v aplikaci vybrané hydroizolace nebo povrchu.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí nebo podkladu pod + 5 °C a nad + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne, chráněn před sluncem.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu.
• Chraňte produkt před deštěm, dokud není úplně suchý.
• Je velmi důležité v pravidelných intervalech vytvářet speciální dilatační spáry v potěru. Spoje musí být dokonalé učiněno.
• Před aplikací produktu doporučujeme pokrýt každý prvek, který nemá být pokryt Vapostopom.

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před vytvrzením produktu omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci používejte ochranné vybavení a dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumentyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika