Hlavní nabídka
Nabídka

Stavební lepidla

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Lepidlo flexibilní ŠEDÉ (balení 25 kg)

Cena s DPH -369,- Kč

Flexibilní víceúčelové lepidlo pro tenkovrstvé lepení obkladů a dlažeb třídy C2 TE S1. Suchá, flexibilní, cementová směs pro tenkovrstvé lepení obkladů, dlažeb, kamene, mozaiky atd. Pro lepení dlažeb na namáhané a zatěžované podklady, jako jsou balkony, terasy, nákupní centra apod. Vhodné i pro plochy s podlahovým vytápěním. Pro vnitřní i vnější použití. K lepení na stěny i podlahy. Po vytvrdnutí mrazuvzdorné. Zrnitost 0–0,6 mm, spotřeba 1,3 kg/m²/mm tloušťky vrstvy, obvyklá spotřeba 3,5–4 kg/m² (v závislosti na velikosti zubu hladítka a druhu prováděných prací).

Barva: šedá

Balení: 25-kg-pytel

Lepidlo flexibilní BÍLÉ (balení 25 kg)

Cena s DPH -599,- Kč

Flexibilní bílé stavební lepidlo tř. C2 TE S1. Flexibilní bílé cementové stavební lepidlo pro lepení mramoru, přírodního kamene a keramických obkladů a dlažeb. Vhodné i pro plochy s podlahovým vytápěním. Po vytvrdnutí mrazuvzdorné. Zrnitost 0–0,6 mm, spotřeba cca 1,3–3,4 kg/m² (v závislosti na velikosti zubu hladítka).

Barva: bílá

Balení: 25-kg-pytel

Lepidlo SuperFlex BÍLÉ (balení 25 kg)

Cena s DPH -489,- Kč

pro lepení obkladů, interiér, exteriér 

fabra : bílá

spotřeba cca. : 3-4kg/m2

vydatnost cca: 7m2/bal


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací