Hlavní nabídka
Nabídka

Polites TNT

TNT TKANINA NA VYZTUŽENÍ IMPREGNACÍ KAPALNÉ HYDROIZOLACE.

Geotextilie z netkané textilie sestávající z polypropylenových vláken a termočlánky. Odolný vůči UV záření, zlepšuje odolnost v tahu a propíchnutí kapalných hydroizolačních systémů. Polites TNT má vysokou rozměrovou stabilitu, je netoxický a může se používat v kombinaci s mnoha dalšími produkty.

CENA s DPH za 1 ks - 108,08 Kč (balení 10 m²)

 

VÝHODY:
• Jednoduchá aplikace.
• Vysoká mechanická pevnost.
• Udržujte své vlastnosti v průběhu času.
• Kompatibilita s kapalnými hydroizolačními systémy.

OBLAST POUŽITÍ:
Výrobek je určen pro použití jako výztužný pancíř v tekutých hydroizolačních systémech. Polites TNT se používá na renovaci a hydroizolaci trhlin živičných a stěnových membrán, nových i starých, v kombinaci s Acriflex Fybro (viz produkt), Acriflex Rapido (viz produkt) nebo SBS Gum (viz produkt). SBS-gum + Polites TNT nahrazuje tradiční systém s plamenným asfaltovou membránou.
Polites TNT se používá spolu s hydroizolací Acriflex pH4 (viz produkt), aby se v kritických bodech (např. Spojovací body mezi různými druhy materiálů) posílil hydroizolační nátěr nebo aby se zabránilo hydroizolací pomocí Acriflex Antiroot (viz produkt).

 

1. SBS-BOND

 2. ULTRAGUM

 3. POLITES TNT


CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Role
Tloušťka: 0,55 mm ± 10%.
Hmotnost: 80 g / m2 ± 10%.
Pevnost v tahu: 4,00 kN / m
Prodloužení: 50% ± 15%.
Odolnost vůči statické perforaci: 750 N.
Odolnost vůči dynamické perforaci: 43,00 mm.
Normální propustnost pro rovinu: 0,090 m / s.

VÝTĚŽNOST:
1 m2 / m2
Doporučuje se zvážit překrytí minimálně 5 cm.

BARVA:
Bílá.

BALENÍ:
Role: Tloušťka: 0,55 mm, Rozměry: 10,00 x 1,00 m
Rozloha: 10,00 m2, Hmotnost: 8,00 kg.

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních obalech v dobře větraných prostorách, mimo dosah slunečního světla a mrazu, při teplotách mezi + 5 ° C a + 35 ° C.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Povrch by měl být pečlivě očištěn, suchý, bez nečistot nebo oddělujících části. Pokud jde o způsoby přípravy podkladu, je třeba respektovat doporučení uvedená v technickém listu výrobku, který se použije v kombinaci s Polites TNT (Acriflex Antiroot, Acriflex Fybro, Acriflex pH4, Acriflex Rapido nebo SBS-Gum).


Asfaltová membrána
Zkontrolujte, zda membrána byla aplikována minimálně 6 měsíců, aby se zabránilo odpojení.
Zvažte instalaci větracích šachet na membráně podle vlhkosti podkladu. Toto opatření je nezbytné v případě absorpčních podkladů, které udržují vlhkost, jako je odlehčení potěru s polystyrenem nebo expandovanou hlinkou.

 

1. SBS-GUM

 2. POLITES TNT

APLIKACE:
Polites TNT musí být po prvním nátěru na povrchu položený a pak pokrytý druhým nátěrem (sendvičový systém).
Spoje mezi látkami by měly udržovat překrytí minimálně 5 cm.
Pokud se použije na ochranu vodotěsné vrstvy realizované s Acriflex Antiroot, Polites TNT by měl umístit na konci sušení hydroizolace.
Lokalizovaná renovace bitumenové membrány
1. Naneste první nátěr produktu (Acriflex Fybro, Acriflex Rapido nebo SBS-Gum) s válečkem, stěrkou nebo vzduchem. V případě deště na ne dokonale suchém produktu zkontrolujte vhodnost dalšího pokrytí.
2. Když první nátěr není úplně suchý, položte Polites TNT, který má překrytí 5 cm na spojích. Polites TNT by neměl vykazovat žádné bubliny.
3. Naneste druhou vrstvu výrobku (Acriflex Fybro, Acriflex Rapido nebo SBS-Gum) a perfektně pokryjte páskou Polites TNT, vyhýbejte se otvorem na povrchu.
Hydroizolace při výměně systému bitumenové membrány
1. Aplikujte první vrstvu hydroizolace s válečkem, stěrkou nebo vzduchem. V případě deště na ne dokonale suchém produktu zkontrolujte vhodnost dalšího pokrytí.
2. Když první nátěr není úplně suchý, položte Polites TNT udržujte překrytí 5 cm na spojích. Polites TNT by neměl vykazovat bubliny.
3. Naneste druhou vrstvu hydroizolace a perfektně pokryjte Polites TNT, vyhýbejte se otvorem na povrchu.
 
UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při okolní teplotě nižší než + 5 ° C a vyšší než + 35 ° C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v chladnějších denních hodinách.
• Neaplikujte s bezprostřední hrozbou deště, mrazu, se silnou mlhou nebo relativní vlhkostí vyšší než 70%.
• Sledujte informace uvedené na technickém listu výrobku, který se použije v kombinaci s Polites TNT (Acriflex Antiroot, Acriflex Fybro, Acriflex pH4, Acriflex Rapido nebo jednotlivých cenných papírû gum).

ČIŠTĚNÍ:
Polites TNT nezanechává žádné zbytky na nástroji použitém pro aplikaci.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci vždy noste osobní ochranné pomůcky a postupujte podle pokynů na technických listech Polites TNT a výrobku, který se bude používat v kombinaci s ním.

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika