Hlavní nabídka
Nabídka

Dekor kámen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Fasádní obklady, které nabízíme patří k těm nejlepším imitacím kamene. Fasádní panely realisticky opakují barvu a strukturu přírodních materiálů. Ze vzdálenosti několika metrů nelze je odlišit od kamene.

 • Struktura panelů připomíná břidlicovou stěnu. Barevné provedení od světlých odstínů šedi přes béžovou po tmavý grafit a hnědou uspokojí každý vkus.
Solid Stone
 • Kolekce fasádních panelů Stone Praga má několik významných technických výhod. Přítomnost pigmentů nové generace v chemické struktuře panelů vede k výraznému zvýšení barevné stálosti a zachování vzhledu vaší fasády.
Kámen Praga
 • Struktura panelů zídek je kombinací různých tvarovaných kamenů, čímž se tyto panely nejvíce podobají přírodnímu kameni. Široká škála barev umožňuje vytvářet individuální vzhled Vašeho domu.
Lámaný kámen
 • Napodobení přirozené textury a barvy kamene. Kolekce nabízí 12 různých vzorů. Tento materiál je odolný vůči mechanickému nárazu, dokonce i při silných nárazech.
Kámen
 • Panely Fagott úspěšně kombinují přirozenou strukturu a textury přírodního kamene. Jsou vhodné i v kombinaci s jinými kolekcemi nabízených fasádních systémů.
Fagott
 • Nová kolekce fasádních panelů Tuff reprodukuje texturu a působivost stejnojmenné sopečné horniny. Stejně jako tento přírodní materiál jsou i barvy panelů mimořádně rozmanité.
Kámen Tuff
 • Reliéfní fasádní panely Skalnatý kámen mají tlustou texturu a napodobují barvu skal, které se nacházejí na Kavkaze, Altai, Pamíru, Andách, Tibetu a Alpách. Ať už se rozhodnete umístit obkladový kámen do interiéru či na fasádu, vždy počítejte s unikátním výsledkem.
Skalnatý kámen
 • Fasády z přírodního kamene VinyStone nabízejí atraktivní vzhled omítky. Specifický povrch granulátu z přírodního kamene a vysoká kvalita zpracování VinyStone vedou k homogenním povrchem, které kombinují výhody fasádních systémů se závěsem a se zadním odvětráváním se vzhledem omítky.
vinyStone
 • Rádi byste vyzkoušeli nové odvážné řešení obkladů? Co takhle obklady, které patří k těm nejlepším imitacím kamene. Díky vysoké kvalitě použitých surovin je extrémně odolná a zároveň splňuje přísné požadavky na vizuální vzhled.
Mini kámen
 • Deska, jejíž předobrazem je stěna z tesaného pískovce. Výrazná geometrická struktura povrchu a sladěné barvy pomohou při aranžování jak moderních, tak rustikálních budov.
Solid Sandstone
 • Nová kolekce fasádních panelů „Scottish Stone“ dodá vašemu domovu zvláštní kouzlo starého pohádkového hradu. Kolekce je prezentována v několika dekorech, které vykouzlí drsnou krásu a osobitou kulturu této nádherné země.
Skotský kámen
 • Nerovná struktura panelu se zkosenými rohy umožňuje dosáhnout nejpřirozenější tvar kamene. Maximální počet výztuh zvyšuje pevnost a odolnost vůči mechanickým a teplotním vlivům.
Kámen žula
Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací