Hlavní nabídka
Nabídka

Dekor cihla

Mezi oblíbené alternativy fasád patří i obklady lícové cihly. Provětrávaná fasáda se vyznačuje dlouhou životností, stálobarevností a mrazuvzdorností. Naše společnost je nabízí v různém barevném provedení a jistě oceníte i jejich bezúdržbovost. Možnost dosáhnout rustikálního vzhledu, ale v městském prostředí často reprezentuje i původní industriální minulost obytných domů. Stavbám propůjčuje vzhled masivní klasicky zděné stavby.

  • Panel, který kopíruje tvar a barvu stěn z cihel jako i speciálně malované spáry. Efekt doplní propracovaná barevná úprava.
Solid Brick
  • Elegantní panely vykouzlí sluneční a romantické Itálie a dodají vašemu domovu vytříbený styl Florencie. Pokud se vám nelíbí monotónní řadu cihel a zároveň chcete mít klasickou strohou fasádu domu s jedinečnou texturou - nové florentské cihelné obkladové panely jsou pro vás ideální.
Florentská cihla
Ozdobná cihla
Cihla Riga
Antik Brick
  • Fasádní panely Neapolská cihla dodá vaší fasádě mohutný a majestátní vzhled. Soklová lišta pro exteriér domu napodobuje strukturu cihel.
Neapolská cihla
Cihla
vinyBrick
  • Šlechtický vzhled a přirozená barevná škála panelů dodají vašemu domovu strohé a ušlechtilé prvky. Fasádní obklad Benátský kámen je panel, který připomíná elegantní cihlovou povrchovou úpravu se speciální texturou omítky.
Benátska cihla