Hlavní nabídka
Nabídka

ULTRABIT

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Revoluční hydroizolace složená s elastomerových pryskyřic a vláken s vysokým modulem pružnosti.

Jednosložková tekutá hydroizolace, pochozí, na vodní bázi, odolná vůči stagnaci, formulovaná s elastomerových a vlákny vyztuženými pryskyřicemi. Produkt vynikající hydroizolační schopnosti, zůstává pružný i při nízkých teplotách, odolává UV záření (1680 hodin testu povětrnostních vlivů), atmosférickým vlivům, průmyslovému a mořskému prostředí. Výrobek je vhodný na betonové střechy, terasy, balkóny, okapy, základové zdi, vnitřní prostředí. V kombinaci se specifickými základními nátěry se používá i na hydroizolaci hladkých nebo břidlicových živičných membrán, stávajících podlah, dřevěných a kovových povrchů a nenasákavých povrchů. Po uplynutí doby schnutí je možné výrobek překrýt obkladem.

Cena s DPH na m² - 308,90 Kč (při tloušťce cca 2,5 mm)

CENA s DPH za 1 l - 154,40 Kč (balení 20 l)

 

VÝHODY:
Rychlá tvorba "filmu"(do 30 minut od aplikace).
Aplikace za studena v jedné vrstvě do 3 mm
• Vynikající plnící kapacita trhlin a nepravidelnosti podkladu.
• Použitelné při nízkých teplotách a s vysokou relativní vlhkostí prostředí.
• Nevyžaduje vyztužení sítí (mřížkou) a vytváří spojitou vrstvu bez spojů.
• Aplikuje se na konkrétní podklady bez základního nátěru.
• Lze jej nanášet na již zpevněné povrchy v kombinaci s Grip Primerem (viz produkt).
• Rychlá a jednoduchá aplikace.
• produkt certifikovaný LEED. Výrobek s certifikací CE (EN 1504-2).

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Pasta
Komponenty: Jednokomponentní
Odolnost vůči vymývání - vymytí (do +5 °C a 98% v USA): 30 minut.
Prodloužení při přetržení: 91,40%.
Pevnost v tahu: 0,42 MPa = N/mm².VYDATNOST:
2,0 l/m² při tloušťce cca 2,5 mm.

BARVA:
Černá.

OBLASTI POUŽITÍ:
ULTRABIT je navržen tak, aby zajistil vodotěsnost při nepravidelném betonu, terasy, balkony, základy. Díky vysoké všestrannosti a tixotropii je vhodný pro všechny horizontální nebo vertikální body, kde je hydroizolace náročnější. 
ULTRABIT lze aplikovat i na povrchy, které již byly dlážděné v kombinaci s GRIP PRIMER (viz produkt).
Výrobek vhodný pro vnitřní i venkovní prostředí.BALENÍ:
25 l plastové vědro

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních nádobách dokonale uzavřených v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla a mrazu, při teplotách od + 5 °C do + 35 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzený a mít dostatečnou pevnost. Povrch musí být důkladně čistý, suchý, bez olejů, mastnot, drolivých a nesoudržných částí nebo jiných materiálů, které mohou ovlivnit přilnavost produktu. V případech, kdy je povrch jako celek drobivý, zcela ho očistěte, dokud nezískáte dobrý podklad a obnovte léze nebo degradovány části vhodnou maltou. Jakákoliv vlhkost přítomná v podkladu a pára, která se tvoří v důsledku tepla, mohou ovlivnit přilnavost aplikovaných produktů. V případě čištění vodou počkejte podklad zcela nevyschne. Výrobek neaplikujte na vážně poškozené povrchy. Před aplikací produktu doporučujeme pokrýt každý prvek, který nemusí být pokryt ULTRABITOM. Při použití na terasách a balkonech musí mít podklad správný sklon pro odtok dešťové vody.

Beton
V případě nově vybudovaného cementového podkladu musí být tento dostatečně vyzretý.V případě prasklin, děr nebo nepravidelných oblastí jejich obnovte vhodnou cementovou maltou. Pro lepší přilnavost na hladký beton lze na ne vlhkých podkladech použít GRIP PRIMER (viz produkt). Na vlhké podklady, aby se předešlo tvorbě puchýřů nebo odlupování, použijte jako základní nátěr VAPOSTOP (viz produkt). Pokud je podklad vystaven vzlínající vlhkosti, je třeba použít WATSTOP (viz produkt). WATSTOP lze použít i na vyplnění malých trhlin nebo prasklin. Na hrubý beton použijte základní nátěr VAPOSTOP.

Hladké a dlážděné povrchy
Staré dlažby musí připevnit k podkladu (pokud ne, odstraňte a naplňte cementovou maltou) a na povrchu se nesmí zobrazovat stopy uvolňujících látek, jako jsou tuky, vosky, oleje, chemikálie atd. Podlahové dlaždice by se měli před nanášením hydroizolačního prostředku ULTRABIT ošetřit základním nátěrem GRIP PRIMER (viz produkt). Na vyplnění spár mezi dlaždicemi a vytvoření dokonale rovného povrchu naneste výrobek WATSTOP. WATSTOP je třeba použít, i když je podklad vlhký nebo zasažen vzlínající vlhkostí. Vzhledem k velké rozmanitosti dlaždic na trhu je vhodné provést test k ověření dokonalosti přilnavosti produktu.

 1.GRIP PRIMER

 2.SAFETY JOINT ROLL

 3.ULTRABIT


Dřevo
Důkladně očistěte povrch, odstraňte prach a drobivé části. Dřevo musí být zcela suché, dobře soudržné a rozměrově stálé. ULTRABIT se může aplikovat přímo na neupravené povrchy dřeva nebo na panely OSB bez potřeby aplikace základního nátěru na přilnavost.

OŠETŘENÍ DILATAČNÍCH SPÁR A SPOJŮ:

Před provedením hydroizolačního zásahu je třeba v pravidelných intervalech připravit vhodné dilatační spáry. Tento typ spár rozděluje povrch potěru do omezenějších rozměrů, aby se umožnily různé pohyby způsobené změnami podmínek prostředí a jevy spojenými s vytvrzováním betonu. Spoje musí být provedeny odborným způsobem, aby se zabránilo výskytu infiltrace vody. Spáry budou vyplněny polyuretanovým tmelem DIASEAL STRONG (viz produkt). V rohu stěna - podlaha se vytvoří obvodový plášť se stejným produktem Diaseal Strong. Po úplném zaschnutí tmelu musí být plocha vodotěsná pomocí pásky SAFETY JOINT ROLL. Kontaktní místa s prahy dveří a oken budou také ošetřeny tmelem DIASEAL STRONG.

MÍCHÁNÍ:
ULTRABIT je jednokomponentní a připraven k použití. Výrobek promíchejte manuálně, dokud se nedosáhne hladká směs bez hrudek. Neřeďte a nikdy do výrobku nepridajte cizí komponenty.
Doba zpracovatelnosti směsi je 45 minut.
Upozornění: Nemíchejte ULTRABIT s míchací vrtačkou.

APLIKACE:
Hydroizolace svislých stěn
Aplikujte ULTRABIT v jedné vrstvě s hladítkem a vytvořte tloušťku asi 2,5 - 3,0 mm. Ihned po nanesení dokončete povrch ULTRABIT vyhlazením s hladítkem. Dokončete aplikaci s konstantní tloušťkou na celém povrchu, abyste vytvořili spojitou vrstvu dobře ukotvenou na podkladu. Nepřerušujte práci na místech spojení mezi vodorovnými a svislými plochami nebo v oblasti rohů. Po zaschnutí produktu před zasypáním chraňte hydroizolaci vyrobenou z ULTRABITU s PVC podkladem, abyste předešli možnému poškození způsobenému kořeny nebo kameny.

 1.VAPOSTOP

 2.SAFETY JOINT ROLL

 3.ULTRABIT
Hydroizolace vodorovných ploch
1. Zpevněný povrch natřete podkladovým nátěrem GRIP PRIMER.
2. Pokud je GRIP PRIMER zcela suchý, ošetřete vertikální spoje pomocí SAFETY JOINT ROLL.
3. Aplikujte ULTRABIT v jedné vrstvě pomocí hobla pro vytvoření tloušťky asi 2,5 - 3,0 mm.
4. Po vysušení produktu položte dlaždice s dobrým voděodolným lepidlem pro venkovní použití. ULTRABIT se také může aplikovat pomocí rozprašovače DS-1500 Peristaltic Sprayer, průměr trysky 6 mm, trubice dlouhé 7,5 s průměrem 25 mm. 

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 20 °C a relativní vlhkosti 40% se produkt zcela vysuší za 4 hodiny.
Výrobek odolává povrchovým bělícím a smršťujícím jevům způsobeným vysokou relativní vlhkostí, mlhou a rosou po 30 minutách od aplikace.
• Pokud se aplikuje ve vysokých tloušťkách, může vyschnout na povrchu, ale hlouběji dozrává.
• Doby schnutí jsou ovlivněny relativní vlhkostí a teplotou a mohou se značně měnit.
• Chraňte výrobek před kontaktem s vodou, dokud není úplně suchý.
• Po vysušení musí být Ultrabit vždy pokryt dlaždicemi.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí a podkladu pod + 5 °C a nad + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu.
• Aplikujte výrobek na zcela suché povrchy.
• Je velmi důležité v pravidelných intervalech vytvářet speciální dilatační spáry v potěru. Spoje musí být provedeny tak, aby nedocházelo k infiltraci vody.

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před vytvrzením produktu omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Vždy používejte osobní ochranné prostředky při manipulaci a dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací