Hlavní nabídka
Nabídka

D20

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Podkladový nátěr akrylátové pryskyřice na bázi vody, který se používá hlavně na nové omítky na zlepšení přilnavosti barvy a na zaručení dlouhotrvající povrchové úpravy.

Může se aplikovat i na prašné a mírně křehké podklady. Využívá se pro zlepšení přilnavosti a upevnění nových omítek, pro zlepšení adheze u trvalého nátěru, který má být překryt finální vrstvou. Využitelný v interiéru i exteriéru, ve vertikální poloze. Může být použit i pro prašné a uvolněné, zvětralé plochy. Vytváří excelentní adhezní most pro tekuté hydroizolační systémy a nátěry obecně.

CENA s DPH za 1 l - 145,00 Kč (balení 5 l)

 

VÝHODY:
• Výborná přilnavost na většinu absorpčních omítek.
• Připraveno k použití. Rychlá a jednoduchá aplikace.
• Používá se v jedné vrstvě.
• Rychlé schnutí.
• Výrobek bez rozpouštědel. Netoxické, nehořlavé.

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek určený ke zlepšení přilnavosti povrchových úprav na nové nebo staré nátěrové nátěry a omítky. Výrobek proniká do podkladu a zaručuje přilnavost použitých vrstev. D20 je také vhodný pro prašné podklady, protože zapouzdřuje prášek. Může být použit jak v interiérech, tak v exteriérech.

VYDATNOST:
0,15 l/m²

BARVA:
Bezbarvý, průhledný

BALENÍ:
Plastové vědro s objemem 5l

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních nádobách, v dobře větraném prostoru mimo dosah slunečního světla a mrazu, při teplotách mezi + 5 ° C a + 35 ° C. Doba skladování: 24 měsíců.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Jednokomponentní
Paropropustnost Sd: 0,43 m.
Obsah tuhých látek: 10%.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzen, suchý a rezistentní. Povrch musí být důkladně čistý, dobře zpevněný, bez nečistot nebo oddělujících části. Teplota podkladu musí být mezi + 5 °C a + 35 °C. Před aplikací produktu doporučujeme zakrýt každý prvek, který nemusí být pokryt.

Omítky
Ujistěte se, že povrch je konzistentní a dobře přilnavý k podkladu, jinak zabezpečte její částečné nebo úplné odstranění a opětovné zpevnění.

Beton
Dbejte na to, aby podkladová vrstva byla konzistentní a dobře přilnavá k podkladu, jinak zabezpečte její částečné nebo úplné odstranění a opravu.

Nátěrové barvy nebo lakované povrchy
Vzhledem k širokou škálu barev dostupných na trhu, doporučuje se provést test adheze na malé ploše, aby se zkontrolovala vhodnost aplikace.
Při podkladech, které nejsou uvedeny v technickém listu, kontaktujte naši společnost.

MÍCHÁNÍ:
D20 je jednosložkový, připraven k použití a není třeba jej ředit. Před použitím výrobek dokonale promíchejte. Nikdy nepřidávejte protimrazové prostředky, cement nebo kamenivo.

APLIKACE:
D20 by měl obecně aplikovat v jedné vrstvě. Na zvlášť absorpčních substrátech je třeba použít druhou vrstvu. Naneste D20 v jedné nebo dvou vrstvách štětcem, válečkem nebo stříkáním, přičemž dbejte na úplné pokrytí povrchu. V případě deště na ne dokonale suchém výrobku pečlivě ověřte vhodnost následujícího nátěru.

ČAS SCHNUTÍ:
Při teplotě 20 ° C a s relativní vlhkostí 40%, se produkt vysuší přibližně za 3 hodiny. Doba schnutí je ovlivněna relativní vlhkostí a teplotou a může se výrazně měnit. Jakmile je výrobek suchý, je možné použít zvolený povrch.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí a podkladu pod + 5 °C a nad + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt během chladnějších hodin dne, chráněn před sluncem.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo s relativní vlhkostí nad 70%.
Neaplikujte v případě bezprostředního ohrožení deštěm, v přítomnosti mlhy a relativní vlhkosti vyšší než 70%. 
Povrch před nanesením základního nátěru nenamáčejte. 

ČIŠTĚNÍ:
Před vytvrzením produktu omyjte nářadí vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci používejte ochranné vybavení a dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumentyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika