Hlavní nabídka
Nabídka

ARGACEM COLORED

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Vodoodpudivý a prodyšný barevný nátěr pro exteriéry.

Argacem Colored je vrchní nátěr do exteriéru s vynikající prodyšností a vodoodpudivostí. Skládá se z hydraulických pojiv, minerálních plniv a přírodních pigmentů a používá se jako nátěr na vnější omítky. Ideální je zejména pro konečnou úpravu tepelných a odvlhčovacích omítek řady Diathonite. Navíc brání vsakování dešťové vody do zdiva. Díky své prodyšnosti propouští vlhkost odváděnou Diathonitem a zároveň dodává povrchu jemný a barevný vzhled bez nutnosti dalších závěrečných zásahů malbami.

Cena s DPH na m² - 600,60 Kč (při předpokládané spotřebě 3,50 kg/m²)

CENA s DPH za 1 kg - 171,60 Kč - Bílá

CENA s DPH za 1 kg - při cenové nabídce - NCS světlé barvy 

CENA s DPH za 1 kg - při cenové nabídce - Červené, oranžové barvy

VÝHODY:

  • Jednoduchá a rychlá aplikace
  • Prodyšný
  • Vodoodpudivý
  • Vyztuženo vlákny
  • Lze aplikovat přímo na omítku
  • Umožňuje opravit případné nedokonalosti podkladu
  • Odolný a ekologický, bez nebezpečných složek

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek je vhodný k dekoraci stěn a fasád, k dokončení tepelných nátěrů realizovaných s Diathonite omítkami. Pro povrchovou úpravu starých nátěrů, za předpokladu, že jsou kompaktní, savé a dobře přilepené. Může být aplikován na nové i staré omítky. Výrobek pro venkovní použití.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Jednosložkový
Velikost zrna: 0,06 - 0,1 mm 
Odolnost vůči zrychleným cyklům stárnutí: 10 let 
Propustnost vodních par: μ = 7
Barva: Bílá nebo přizpůsobené barvy NCS

Textúra: 0,6 - 1,2 mm.

VYDATNOST:
3,50 kg/m² (Hodnota se vztahuje na aplikaci 2 vrstev Argacem Coloured na Diathonite).

BARVA:
Viz seznam vlastních barev NCS v sekcií dokumenty.

BALENÍ:
25 kg plastový kbelík.

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek musí být skladován v originálních nádobách dokonale uzavřených, v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla, vody a mrazu při teplotách + 5 °C až + 35 °C.
Doba skladování 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzený, suchý a dostatečně odolný. Povrch musí být důkladně čistý, dobře pevný, bez drobivých a nekonzistentních částí a dokonale vyrovnaný. Jakékoliv poškozené části podkladu musí být před aplikací produktu obnoveny. Teplota podkladové vrstvy musí být mezi +5 °C a +35 °C. Aby se předešlo možným prasklinám, je vhodné nanést barvu do 30 dnů od ukončení procesu omítnutí a v každém případě před zimní sezónou.

MÍCHÁNÍ:
Před použitím dokonale promíchejte výrobek, aby byl homogenní. Zřeďte 10-20% vody. Voda uvedená na obalu je pouze orientační. V závislosti na aplikaci lze získat více nebo méně tekutou směs. Do směsi nikdy nepřidávejte jiné látky.

APLIKACE:
1. Penetrační prostředek D20 naneste štětcem nebo válečkem. Tento krok umožňuje nižší spotřebu povrchové úpravy, neboť činí podklad méně savým a klouzavějším, čímž se zlepšuje přilnavost a trvanlivost barvy. Počkejte na úplné vysušení použitého základního nátěru.
2. Když je penetrační přípravek zcela suchý, naneste první nátěr Argacem Coloured hladkou nerezovou stěrkou. Tato operace je nutná k homogenizaci stěny a odstranění nerovnosti. Počkejte na úplné vysušení (přibližně 4 hodiny při 20 °C a 40% relativní vlhkosti). V případě deště na výrobek, který není dokonale suchý, pečlivě zkontrolujte vhodnost pro následné pokrytí.
3. Když je první vrstva zcela suchá, naneste druhou vrstvu Argacem Coloured, dokud není podklad zcela zakryt, přičemž dbejte na to, abyste respektovali předepsanou vydatnost. Pro lepší výsledek a homogennější povlak se doporučuje překrýt vrstvy do kříže. Abyste získali dokonale hladký a plochý povrch, přetřete povrch houbou s dostatečným množstvím vlhkosti.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 23 °C a relativní vlhkosti 50%, produkt zcela vyschne asi za 8 hodin. Doba schnutí je ovlivněna relativní vlhkostí a teplotou a může se značně měnit.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách okolí a podkladu pod + 5 °C nebo nad + 35 °C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo s relativní vlhkostí nad 70%.

Upozorňujeme, že výnos je specificky uveden na přímou aplikaci Argacem Colored jako nátěr na Diathonite, po aplikaci D20.

ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA:
Použité zařízení musí být po použití omýt vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci osobní ochranné pomůcky a dodržujte bezpečnostní předpisy.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumenty


Foto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací