Hlavní nabídka
Nabídka

Alta Siding

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

"Alta Siding" je tradiční dvoudílný obklad v pastelových barvách určený k dokončení fasád obytných, administrativních a ekonomických budov.

V současné době je Alta Siding jedním z nejoblíbenějších materiálů pro exteriéry dokončování budov. Je odolný a pevný. Kromě toho vysoce kvalitní obklad vytváří atraktivní vzhled a budovy s fasádami obloženými pomocí Alta Siding vypadají úctyhodně a důstojně. Při použití Alta Siding nebudete potřebovat rekonstrukci po dobu 50 a více let.

Cena s DPH: 248,00 Kč/ks (292,00 Kč/m²)

BÍLÁ

SVĚTLE ŠEDÁ

UPOZORNĚNÍ! Vážení zákazníci, jsme nuceni vás informovat, že dekory Krémová, Béžová, Růžová a Světle zelená momentálně nelze objednat. Jakmile se prodej těchto výrobků obnoví, budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

BÉŽOVÁ

 KRÉMOVÁ                                                                      

 

RŮŽOVÁ

 SVĚTLE ZELENÁ                                                                               

                                                                                                

ROZMĚRY:

Délka: 3660 mm

Šířka: 232 mm

Tloušťka: 1,2 mm

Hmotnost: ks 1.32 kg

Množství: 1ks - 0,85 m²

            

Příslušenství k obkladům

Zakládací profil - 3,00 mb cena s DPH: 159,00 Kč/ks

pouze v bílé barvě - profil je skrytý za obkladem

 

Rohový profil - 3,00 mb cena s DPH: 413,40 Kč/ks

  

Koutový profil - 3,00 mb cena s DPH: 361,40 Kč/ks

  

Spojovací H-profil - 3,00 mb cena s DPH: 361,40 Kč/ks

  

Okenní špaletový profil - 3,00 mb cena s DPH: 413,40 Kč/ks

  

Ukončovací J-profil - 3,00 mb cena s DPH: 175,00 Kč/ks

  

Lemovací profil - 3,00 mb cena s DPH: 175,00 Kč/ks

Vysoká kvalita vinylových obkladů Alta Siding se dosahuje nejen použitím nejlepších surovin, pokrokového evropského vybavení a inovativních technologií, hraje důležitou roli osobní odpovědností každého specialistu a důsledností všech etap výroby. Design panelů poskytuje speciální dvojitý ohyb, který hraje roli dodatečné výztuže a zvyšuje mechanickou pevnost materiálu. Takový anti-hurikánový zámek výrazně zjednodušuje montážní práce a zabraňuje "šustění" fasády i při nejsilnějším větru. Obklad Alta Siding texturu, která se dá snadno vyčistit vodou z běžné zahradní hadice. K odstranění prachu a nečistot z fasády nemusíte vyvíjet tolik úsilí, kolik vyžaduje čištění přírodního materiálu.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací