Hlavní nabídka
Nabídka

Kámen žula

Odvětrávaná fasáda Kámen Žula vypadá vznešeně a dává domu nádherný vzhled!
Fasádní panely Kámen Žula napodobují přírodní žulu v široké škále barev. Jsou vhodné i v kombinaci s jinými kolekcemi nabízených fasádních systémů. Venkovní vazba poskytuje fasádě masivní a pevný vzhled, nerozeznatelné od přírodního kamene.

                 Cena s DPH: 354,20 Kč/ks

  

                                                SAYANSKY

  

                                                    KRYMSKY

  

                                                     URALSKY

  

                                                    BALKANSKY

  

                                               KARPATSKY

  

                                                      ALPSKY

 

                                                   IBERSKY

 

                                                   SIBIRSKY

Rozměry kolekce Kámen žula:

Panel: délka-1130 mm, šířka-480 mm, tloušťka-23 mm, 1ks = 0,54 m²

Roh: délka-472 mm, šířka-168 mm, tloušťka-44 mm

                  Cena rohu s DPH: 283,00 Kč/ks

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 153,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 153,00 Kč/ks

 

Domy, banky, obchodní domy, sídla firem. To jsou stavby, u kterých architekti s oblibou využívají kamenné exteriérové obklady. Důvod? Je to skvěle vypadající materiál spojený s úspěchem a prosperitou. V domech s kamennými obklady si zkrátka připadáte, jako někdo výjimečný. Někdo, kdo dokáže v životě vykonat cokoliv, co si zamane. S našimi vnějšími obkladovými panely se tak budete ve vlastním domě cítit každý den. Dávno se už přitom nemusíte spoléhat pouze na dílo přírody. Bez problémů odolají dešti, sněhu i úpornému slunečnímu záření. Umělý obkladový kámen je v některých případech dokonce vhodnější volbou, protože nabízí originální, člověkem vytvořené motivy ve velkém formátu.

Naše společnost nabízí svým uživatelům širokou škálu možností - více než třicet odstínů barev, které simulují různé přírodní materiály: žula, dřevo, mramor atd.
Panely jsou vyrobeny z polymerových sloučenin a hlavním způsobem výroby je odlievanie.Tento materiál je odolný vůči mechanickému nárazu, dokonce i při silných nárazech.
Všechny fasádní panely jsou pro zdraví zcela neškodné, neuvolňují toxiny. Jsou odolné vůči ohni, vůči škodlivým mikroorganismům, plísním a houbám, jsou vyrobeny v souladu se všemi technickými normami a vzhledově velmi jedinečné.
Obkladové panely odvětrávané fasády jsou odolné proti povětrnostním vlivům a nevyblednou. Sluneční paprsky tedy nemají žádný vliv na vysoce kvalitní materiál, obsahující speciální přísady, které zabraňují deformací a vyblednutí. Materiál se snadno instaluje.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika