Hlavní nabídka
Nabídka

Kámen

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

Odolný jako kámen!
Nesklouznout do omítkové rutiny a zajistit dlouhou životnost celé fasády i na místech, které vyžadují extrémní odolnost. Tento požadavek splňují námi nabízené fasádní obklady.
Tento materiál je odolný vůči mechanickému nárazu, dokonce i při silných nárazech. V mrazuvzdorných testech je možné uložit až šedesát cyklů nízké teploty. Během nejhlubšího zimního počasí plášť zcela zachovává své hlavní vlastnosti, neporušuje se a nedeformuje se. Napodobení přirozené textury a barvy kamene. Kolekce nabízí 12 různých vzorů.

Cena s DPH: 394,70 Kč/ks, 873,10 Kč/m²

 

KREMENEC

 

ŽLUTÁ

 

BRIDLICA

 

BÍLÁ

 

TOPAZ

 

PÍSKOVEC

 

MALACHIT

 

BÉŽOVÁ

 

ŠEDÁ

 

PÁLENÁ

 

VÁPENEC

MUŠĽOVÁ SKÁLA

ROZMĚRY PANELU:

Délka: 1130 mm

Šířka: 470 mm

Tloušťka: 23 mm

Hmotnost: ks 1,792 kg

Plocha panelu:0,531 m²

Krycí plocha panelu: 0,452 m²

Cena rohu s DPH: 335,00 Kč/ks

 

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 470 mm

Šířka: 110 mm

Tloušťka: 31 mm

Hmotnost: ks 0,727 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 161,00 Kč/ks

 

Nerovná struktura panelu se zkosenými rohy umožňuje dosáhnout nejpřirozenější tvar kamene nebo cihly. Popularita materiálu je založena na relativně nízké ceně, vynikajícími vlastnostmi, trvanlivostí, v rychlosti a jednoduché instalaci, i když je povrch nerovnoměrný, tak všechny vady, nerovnosti mohou být skryty pod obkladem.

Vlastnosti a výhody fasádních panelů:

Optimální rozměry - velikost panelů se vyrábí tak, aby se zabánilo pocitu mozaiky. To umožňuje dosáhnout přirozený vzor zdiva.

Silné a odolné - čím je panel silnější, tím je těžší ho zlomit nebo zdeformovat. Fasádní panely Kámen jsou 3 až 5-násobně silnější.

Zvýšená pevnost - jsou odolné vůči mechanickým a teplotním vlivům.

Nízká hmotnost - fasádní panely jsou 10krát lehčí než cihly nebo lámaný kámen! Jeden metr fasádních panelů váží 1,3 - 2 kg. Hmotnost 1m zdiva je 17,2 kg. Fasádní panely jsou vhodné k obložení jakékoliv budovy bez zvýšení zatížení základů a nosných konstrukcí.

Snadná instalace - montáž je jednoduchá a lze ji aplikovat během celého roku v jakémkoliv počasí.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika