Hlavní nabídka
Nabídka

Benátska Cihla ECO

Fasádní panely Benátská Cihla ECO jsou jedny z nejodolnějších na trhu. Díky své zvýšené tloušťce a speciálním výztužným žebrům spolehlivě chrání základy / sokl a stěny. Zároveň nenesou dodatečné zatížení na základně budovy, snadno se instalují a myjí. Výztužné žebro Zvyšují pevnost panelů, jejich odolnost proti mechanickým a teplotním vlivům. Nerovná textura panelu se zkosenými rohy umožňuje dosáhnout nejpřirozenější tvar cihly. Shodný tón Všechny panely jsou barevně identické s přírodními materiály.

Cena s DPH: 256,50 Kč/ks, 684,20 Kč/m²

BÍLÁ

BÉŽOVÁ

KRÉMOVÁ

TERAKOTA

PÍSKOVÁ

Rozměry panelu:

Délka: 1260 mm

Šířka: 450 mm

Tloušťka: 20 mm

Hmotnost: ks 1,41 kg

Plocha: 0,56m²

Krycí plocha panelu: 0,375 m²

Cena rohu s DPH: 194,40 Kč/ks

ROZMĚRY ROHŮ:

Délka: 470 mm

Šířka: 100 mm

Tloušťka: 28 mm

Hmotnost: ks 0,6 kg

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 172,80 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 155,00 Kč/ks

Panely stejné kolekce a barvy, ale z různých stran - vždy stejný odstín. Vícevrstvé malování: Fasádní obklad je natřený v několika vrstvách. Poslední etapou je bodové malování stříkací pistolí. To dává panelem nerovnoměrný odstín, který zdůrazňuje přirozenou texturu přírodního kamene. Optimální rozměry: Velikost panelu se vybírá tak, aby se zabránilo pocitu mozaiky. To umožňuje dosáhnout přírodní vzor cihel. Životnost dosahuje v podmínkách středního Ruska 30 a více let. Nejsou zde žádné toxiny, hořlavost ani citlivost na mikroorganismy. Vysoká odolnost proti vyblednutí, ultrafialové záření, dobrá tepelná odolnost.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika