Hlavní nabídka
Nabídka

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky společnosti JM-DODOS s.r.o.

Tyto obchodní podmínky vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího pro všechny smluvní vztahy vzniklé odesláním objednávky z on-line objednávkového systému www.stavebniraj.czwww.fasadajinak.czwww.stavebny-raj.sk, nebo www.fasadainak.sk a doplňují tak Všeobecné obchodní podmínky společnosti JM-DODOS s.r.o., závazné pro všechny smluvní vztahy se společností JM-DODOS s.r.o.

I. Základní ustanovení

II. Osobní údaje

III. Odeslání objednávky a vznik kupní smlouvy

IV. Změna nebo zrušení objednávky

V. Odstoupení od kupní smlouvy spotřebitelem

VI. Dodání zboží - obecné podmínky

VII. Dodání zboží - dodací lhůty

VIII. Dodání zboží - způsoby a cena

IX. Dodání zboží - kontrola dodávky

X. Ujednání o cenách

XI. Platební podmínky

XII. Reklamace a záruky

XIII. Nebezpečí škody na zboží

XIV. Upozornění

XV. Závěrečná ustanovení

XVI. Aktualizace podmínek a pravidel

Společnost JM-DODOS s.r.o.  si vyhrazuje právo aktualizovat tyto podmínky a pravidla, kdykoli to budou vyžadovat potřeby její činnosti nebo změna příslušných právních předpisů.

Tyto Obchodní podmínky jsou platné od 1.4.2014 a ruší veškerá předchozí ustanovení a zvyklosti. Prodávající si vyhrazuje právo změnit tyto obchodní podmínky bez předchozího upozornění.

Pokud máte v jakémkoliv aspektu našich Obchodních podmínek nejasnosti, pochybnosti, či Vám některá jejich část nevyhovuje, kontaktujte nás.

Podmínky užití webových stránek

Přístupem k webům společnosti JM-DODOS s.r.o. 1) společnosti JM - DODOS s.r.o. se sídlem Loužky 100, 679 21 Bořitov IČ: 02907917, společnosti zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, spisová značka C 82712 a jejich používáním přijímáte bez omezení následující pravidla a podmínky. Váš přístup k web stránkám podléhá těmto pravidlům a rovněž všem odpovídajícím právním předpisům.

1) www.stavebniraj.czwww.fasadajinak.czwww.fasadniobklad.czwww.plastove-palubky-obklady.czwww.ohebnekamenneobklady.czwww.plastoveplotylevne.czwww.korkovefasady.czwww.stavebny-raj.skwww.fasadainak.skwww.korkovefasady.skwww.plastoveobklady.skwww.fasadnesystemy.skwww.flexibilneobklady.sk

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací