Hlavní nabídka
Nabídka

O nákupu

O nákupu ve STAVEBNÍM RÁJI:

- U všech námi dodávaných a případně řezaných materiálů tímto upozorňujeme zákazníky na fyzikální vlastnosti těchto materiálů, kdy je vždy potřebné počítat s jejich tepelnou roztažností pohybující se obvykle na úrovni do 1%, k zajištění bezproblémového použití těchto materiálů je v takových případech vhodné využití krycích, okrajových, rohových a jiných lišt, vždy v konkrétních kategoriích uvedených.

- Při řezání objednaných materiálů je také potřebné počítat s nepřesnostmi (vlivem povolených tolerancí při měření, prořezu, tepelné roztažnosti materiálů atd.), kdy se požadované konečné rozměry mohou pohybovat v normovaných rozmezích, které dodržujeme, tyto nepřesnosti nemohou být důvodem k případným reklamacím.

Dodání zboží - kontrola dodávky

VZORKOVÁ PRODEJNA BOŘITOV:

Objednávat můžete e-mailem na stavebniraj@centrum.cz .

Podrobné informace o výrobcích a ceníky celého sortimentu na www.stavebniraj.cz . Vzorková prodejna na adrese Loužky 100, 67921 Bořitov, telefon obchodní ředitelka +420 777 536 697 , m.purasova@gmail.com . otevřeno po dohodě, dle potřeby zákazníků.

Zboží si můžete osobně odebrat, v Bořitově na sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naši dopravou případně zašleme přepravní službou, kamkoliv ČR. Cenu za dopravu Vám zjistíme na dotaz, při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží, vždy vycházíme ze skutečných nákladů, které nám účtují naši dodavatelé, tuto pokud je to v našich silách se vždy snažíme snížit na minimum.

U všech námi nabízených produktů, plastů pro Vaší stavbu, zabezpečujeme v případě potřeby odborné poradenství. S plastovými výrobky od naší společnosti se nejen Vaše stavba bude cítit jako v ráji.

Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací