Hlavní nabídka
Nabídka

D20

PODKLADOVÝ NÁTĚR AKRYLÁTOVÉ PRYSKYŘICE NA BÁZI VODY, KTERÝ SE POUŽÍVÁ HLAVNĚ NA NOVÉ OMÍTKY NA ZLEPŠENÍ PŘILNAVOSTI BARVY A NA ZARUČENÍ DLOUHOTRVAJÍCÍ POVRCHOVÉ ÚPRAVY.

Podkladový nátěr akrylátové pryskyřice na bázi vody, který se používá hlavně na nové omítky na zlepšení přilnavosti barvy a na zaručení dlouhotrvající povrchové úpravy. Může se aplikovat i na prašné a mírně křehké podklady. Využívá se pro zlepšení přilnavosti a upevnění nových omítek, pro zlepšení adheze u trvalého nátěru, který má být překryt finální vrstvou. Využitelný v interiéru i exteriéru, ve vertikální poloze. Charakterizuje ho fantastická přilnavost na hladké a nepříliš savé povrchy jako kovy, keramika a hladký beton. Může být použit i pro prašné a uvolněné, zvětralé plochy. Vytváří excelentní adhezní most pro tekuté hydroizolační systémy a nátěry obecně.

CENA s DPH za 1 l - 162,12 Kč (při odběru 5 l)

 

VÝHODY:
• Výborná přilnavost na většinu absorpčních omítek.
• Připraveno k použití. Rychlá a jednoduchá aplikace.
• Používá se v jedné vrstvě.
• Rychlé schnutí.
• Výrobek bez rozpouštědel. Netoxické, nehořlavé.

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek určený ke zlepšení přilnavosti povrchových úprav na nové nebo staré nátěrové nátěry a omítky. Výrobek proniká do podkladu a zaručuje přilnavost použitých vrstev. D20 je také vhodný pro prašné podklady, protože zapouzdřuje prášek.
Může být použit jak v interiérech, tak v exteriérech.

VYDATNOST:
0,15 l / m²

BARVA:
Bezbarvý, průhledný

BALENÍ:
Plastové vědro s objemem 5l

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních nádobách, v dobře větraném prostoru mimo dosah slunečního světla a mrazu, při teplotách mezi + 5 ° C a + 35 ° C. Doba skladování: 24 měsíců.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Jednokomponentní
Paropropustnost Sd: 0,43 m.
Obsah tuhých látek: 10%.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzen, suchý a rezistentní. Povrch musí být důkladně čistý, dobře zpevněný, bez nečistot nebo oddělujících části. Podpůrná teplota musí být mezi + 5 ° C a + 35 ° C. Před aplikací produktu doporučujeme zakrýt každý prvek, který nemusí být pokryt.

Omítky
Ujistěte se, že povrch je konzistentní a dobře přilnavý k podkladu, jinak zabezpečte její částečné nebo úplné odstranění a opětovné zpevnění.
Zkontrolujte, zda je omítka dobře vytvrzena, aby povrch zůstal méně hrubý, pokud to není možné, aplikujte předem vrstvu Argacem HP nebo Argacem MP (viz technické listy).

Beton
Dbejte na to, aby podkladová vrstva byla konzistentní a dobře přilnavá k podkladu, jinak zabezpečte její částečné nebo úplné odstranění a opravu.

Nátěrové barvy nebo lakované povrchy
Vzhledem k širokou škálu barev dostupných na trhu, doporučuje se provést test adheze na malé ploše, aby se zkontrolovala vhodnost aplikace.
Při podkladech, které nejsou uvedeny v technickém listu, kontaktujte naši společnost.

MÍCHÁNÍ:
D20 je jednosložkový, připraven k použití a není třeba jej ředit. Výrobek promíchejte s profesionálním míchadlem na získání homogenní směsi bez hrudek.
Nikdy nepřipojujte do zařízení žádné cizí komponenty.

APLIKACE:
1. D20 by měl obecně aplikovat v jedné vrstvě. Na zvlášť absorpčních substrátech je třeba použít druhou vrstvu.
2. Aplikujte D20 krátkovlasým, bezvzduchovým válečkem nebo štětcem, aby produkt dobře pronikl do nosiče a dokonale pokryl celý povrch. V případě deště na výrobek, který není dokonale vytvrzen, pečlivě zkontrolujte vhodnost na následné pokrytí.

ČAS SCHNUTÍ:
Při teplotě 20 ° C a s relativní vlhkostí 40%, se produkt vysuší přibližně za 3 hodiny. Doba schnutí je ovlivněna relativní vlhkostí a teplotou a může se výrazně měnit. Jakmile je výrobek suchý, je možné použít zvolený povrch.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotě okolí a podkladu pod + 5 ° C a nad + 35 ° C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt během chladnějších hodin dne, chráněn před sluncem.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo s relativní vlhkostí nad 70%.
• Podklad musí být během zimní sezóny dokonale suchý. Vlhkost může způsobit netěsnost a odpojení.
• Před nanášením D 20 nečistěte primární povrch.

ČIŠTĚNÍ:
Před vytvrzením produktu omyjte nářadí vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci používejte ochranné vybavení a viz bezpečnostní list výrobku.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika