Hlavní nabídka
Nabídka

Systém úpravy rohů

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme Vám ceny garantovat. Pokud dojde ke zvýšení ceny při Vaší objednávce, budeme Vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. V termínu dodání a dostupnosti zboží může dojít kdykoli ke změně, v těchto případech Vás budeme informovat.

Krása fasády je v celkovém obraze, který se skládá z detailů nepostřehnutelných na první pohled. Ale i malé detaily jsou důležité! A dokončení rohů v domě má zvláštní místo mezi nimi. Nabízíme dobře promyšlený systém prvků, který zdobí dům v kombinaci s hlavní výzdobou a současně posiluje nejzranitelnější body rohových spojů panelů.

Dokončovací rohy umožňují vytvořit jasný a jedinečný design fasády domu. Jsou vyrobeny z ekologicky bezpečného plastu: jsou pevné, nevyblednou na slunci, odolné vůči vlhkosti a teplotním změnám.

  Dokončovací prvek č.1 (Rozměry: 0,25 x 0,13 m )

                                  Cena s DPH: 47,00 Kč/ks

 

                              SNĚHOVĚBÍLA                                     HNĚDÁ

                                 Dokončovací prvek č.2 (Rozměry: 0,25 x 0,38 m)

                                   Cena s DPH: 118,80 Kč/ks

 

                          SNĚHOVĚBÍLA                                     HNĚDÁ

                                    Dokončovací prvek č.3 (Rozměry: 0,25 x 0,25 m)

                                  Cena s DPH: 86,60 Kč/ks

 

                      SNĚHOVĚBÍLA                                       HNĚDÁ

                       Profilový montážní podstavec (Rozměry: 1,036 x 0,243 x 0,02 m )

                                Cena s DPH: 174,50 Kč/ks

                                        

Systém dokončování rohů fasády je moderní alternativou k klasickým rustikálním kamenem. Všechny části systému jsou tvarované z vysoce kvalitního plastu, což poskytuje kombinaci mechanické pevnosti a stálosti barev, tj trvanlivost systému. Kombinací ozdobných prvků různých velikostí je možné sestavit několik variant vzorů, tvarované zkosení a mikro-ražení prvku dokonale napodobují rustikální tvary na omítce. Kolekce dekoračních dokončovacích prvků je vhodná na zdobení rohů, oken a dveří, výklenků, oblouků a sloupů. Má vynikající výkonové charakteristiky - odolné vůči mrazu, vlhkosti, ultrafialovému a mechanickému namáhání. Systém rohového dokončování skládá z prvků základní a povrchové úpravy tří různých velikostí. Kombinace mezi nimi dokáže dosáhnout zajímavé efekty designu. Můžete mít mnoho možností a volba závisí výlučně od představivosti majitele a požadovaného výsledku.

Navrhované doporučení:
V kombinaci různých tvarů a barev prvků systému můžete získat klasické nebo neobvyklé řešení. Váš dům se stane přesně takový, jak si to vaše představivost vykreslila.
MOŽNOST 1:
klasický

Vyzdvihněte nástavby ve stejné velikosti, aby odpovídaly základem a střeše, ale kontrastní odstín od hlavní barvy fasádního obkladu. To poskytne fasádě čistý, geometricky správný a ušlechtilý vzhled.
MOŽNOST 2:
tradiční styl

Pokud chcete udělat větší dům, použijte nadzemní prvky stejné barvy, ale v různých velikostech. Nejběžnější kombinací je alternativní použití velkých a středních nebo velkých a malých prvků.
MOŽNOST 3:
jasné rozhodnutí

 

 


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika


Tento web používá pro svůj provoz cookies. Více informací