Hlavní nabídka
Nabídka

Lámaný kámen

Struktura panelů lámeného kamene je kombinací různých tvarovaných kamenů, čímž se tyto panely nejvíce podobají přírodnímu kameni.
Strukturu našich materiálů není možné odlišit od přírodních materiálů, zatímco široká škála barev umožňuje vytvářet individuální vzhled Vašeho domu.Tyto fasádní panely jsou velmi pěkné, Váš dům vypadá elegantně a jedinečně. Nová kolekce přesně replikuje zdivo a navíc má i několik výhod. Krásný exteriér a paleta nabízených barev umožňuje změnit Váš dům v nejpozoruhodnější kameny.

              Cena s DPH: 354,20 Kč/ks

   

                                               POBALTSKY

   

                                                 DANSKY

   

                                                  ŘECKY

   

                                                NORSKY

   

                                            SKANDINAVSKY

   

                                              SKOTCKY

 

                                                 NORMANDSKY

Rozměry kolekce Lámaný kámen:

Panel: délka-1130 mm, šířka-470 mm, tloušťka-27 mm, 1ks = 0,53 m²

Roh: délka-472 mm, šířka-112 mm, tloušťka-31 mm

             Cena rohu s DPH: 283,00 Kč/ks

Zakladací profil kovový - 2 m   

Profil určený pro založení první řady obkladů.       

Cena s DPH: 153,00 Kč/ks

 

Lemovací  U profil 1-dílný  - 3 m  

Doplňkový profil pro olemování okrajů obkladů - Hnědý, Zlatý, Světlo šedý, Zlatý dub, Standard, Broskev.     

Cena s DPH: 153,00 Kč/ks

 

Naše společnost nabízí svým uživatelům širokou škálu možností - více než třicet odstínů barev, které simulují různé přírodní materiály: žula, dřevo, mramor atd.
Panely jsou vyrobeny z polymerových sloučenin a hlavním způsobem výroby je odlievanie.Tento materiál je odolný vůči mechanickému nárazu, dokonce i při silných nárazech.
Všechny fasádní panely jsou pro zdraví zcela neškodné, neuvolňují toxiny. Jsou odolné vůči ohni, vůči škodlivým mikroorganismům, plísním a houbám, jsou vyrobeny v souladu se všemi technickými normami a vzhledově velmi jedinečné.
Obkladové panely odvětrávané fasády jsou odolné proti povětrnostním vlivům a nevyblednou. Sluneční paprsky tedy nemají žádný vliv na vysoce kvalitní materiál, obsahující speciální přísady, které zabraňují deformací a vyblednutí. Materiál se snadno instaluje.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czFoto


Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika