Hlavní nabídka
Nabídka

vinyBrick

Fasádní obklady jsou již běžně používány jako finální vrstva zavěšených odvětrávaných fasád. Zpravidla jsou vyrobeny z plastických hmot. Nevýhodou některých značek je právě na první pohled „plastový vzhled“, což může kazit dojem z jinak dobře provedené a funkční fasády. Fasádní obklady VinyBrick jsou jiné. Právě jejich povrch z jemného barevného písku jim propůjčuje věrohodný vzhled, k nerozeznání od pravého režného zdiva a Váš dům vypadá, jako by měl fasádu ze skutečných cihel.

 

            Cena s DPH: 802,00 Kč/ks (1 696,00 Kč/m²)

                Mramorově bílá                                         Cihlově červená

 

                                                      Slonová kost

                                 
Panely s pískovcovou strukturou s „Truestone efektem“ mají přirozený vzhled kamene-pískovce, který můžete vidět i cítit hmatem.

Hlavní výhoda obkladů VinyBrick spočívá ve vytvoření zavěšené odvětrané fasády, která umožní cirkulaci vzduchu a tím odvod vlhkosti z objektu. Fasádní obklady VinyBrick jsou UV odolné, nepodléhají vlivům počasí, jsou odolné plísním a hmyzu. V případě znečištění, je možno fasádní obklady osprchovat vodou. To je výhodou rovněž při větru s deštěm, nebo v blízkosti silnic, kde hrozí ostřik od projíždějících aut. Robustní a pevný materiál z polyesteru a skelných vláken snižuje kvůli snížené hmotnosti prvků statické zatížení fasády. Odpovídající příslušenství je příslušně barevně sladěno s fasádními prvky. Obklady vinyBrick jsou vyrobeny ze sklolaminátu. Jedná se o kompozitní materiál, který je tvořen skleněnými vlákny a vytvrzenou umělou pryskyřicí (polyesterem). Tento houževnatý a velmi pevný obklad je přitom velmi lehký a snižuje tak statické zatížení původní fasády (zejména v porovnání s keramickými nebo betonovými obklady). Umožňuje suchou, jednoduchou a cenově příznivou montáž kvalitní provětrávané fasády .               

Tohle Vás přesvědčí:

velká pevnost a tuhost
výhody odvětrávané fasády
odolností vůči počasí, vodě a plísním
atraktivní a moderní vzhled
rychlá a jednoduchá montáž
dlouhá životnost a stálobarevnost, bezúdržbový a lehce čistitelný systém
záruka 10 let
nízká hmotnost

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz