Hlavní nabídka
Nabídka

POOL PROTECTOR

VYSOCE ODOLNÝ POLYURETANOVÝ POVRCH PRO BAZÉNY.

Dvousložkový vysoce odolný polyuretanový nátěr vhodný na ochranu a překrytí bazénů. Pool Protector představuje vysoký stupeň kvality, je flexibilní a vysoce odolný proti oděru a odolný na chlorovanou vodu. Vytváří hladké, plynulé a bezespojovou provedení. K dispozici v barevné nebo průhledné verzi.

CENA s DPH za 1 kg - 1 746,92 Kč (balení 2 kg část A+ 2,2 kg část B)

 

 

VÝHODY:
• Dobrá elasticita.
• Snadná údržba a čištění.
• Lesklá povrchová úprava.
• Rychlá a snadná aplikace.
• Dobrá krycí kapacita.
• Barevná stabilita s UV zářením.
• Vysoká odolnost proti oděru.
• Vhodné pro vnitřní a vnější prostředí

OBLASTI POUŽITÍ:
Výrobek je vhodný pro pokrytí bazénů, protože má vynikající odolnost vůči chlorované vodě a oděru. Používá se v kombinaci s hydroizolací Vaposhield (viz technický list).
Transparentní verze je určena na pokrytí a ochranu se zakončením korkovou úpravou Decork (viz technický list) v bazénovém systému.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Tekutý
Komponenty: Dvousložkové (A + B)

VYDATNOST:
0,30 - 0,40 kg / m2 podle drsnosti podkladu.
Je třeba respektovat očekávanou vydatnost, bez ohledu na počet vrstev, aby se zajistila tloušťka, která je zárukou trvanlivosti samotného povrchu.

BARVA:
Dostupné v transparentní (průhledné) nebo bílé, modré, světle modré, černé a pískové barvě.

 

      Bíla               Modrá      Světle modrá      Černá          Písková

BALENÍ:
transparentní verze
Část A - 2 kg plechovka. Část B 2,2 kg plechovka.
barevná verze
Část A - 2 kg plechovka. Část B 2,2 kg plechovka.

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek musí být skladován v originálních nádobách dokonale uzavřených v dobře větraných prostorách, mimo slunečního světla, tepla, vody, vlhkosti a mrazu, při teplotách mezi + 5 ° C a + 30 ° C.
Doba skladování 6 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Podklad musí být zcela vytvrzený a dostatečně odolný. Povrch musí být důkladně očištěn, dobře osazen, bez uvolněných nebo nekonzistentních částí.
Na ostrých rozích proveďte zaoblení ( "obliny") vhodnou cementovou maltou.
V případě prohlubní, prasklin, trhlin nebo spojů s rozměry většími než 3 mm upravte podklad vhodnou cementovou maltou. Trhliny nebo spoje menší než 3 mm mohou být vyrovnány pomocí Vaposhield (viz technický list).
Podklad musí být zcela suchý, musí mít teplotu mezi + 10 ° C a + 30 ° C a relativní vlhkosti méně než 4%. Přítomnost vody nebo zbytková vlhkost způsobuje, že aplikace je mimořádně složitá, což ohrožuje estetický efekt, ohrožuje přilnavost a zhoršuje výkonnost.
Před aplikací výrobku doporučujeme pokrýt každý prvek, který by neměl být pokryt nátěrem.

Systém Vaposhield + Pool Protector - barevná úprava.

Počkejte na úplné vysušení hydroizolačního systému Vaposhield (viz technický list) a během 24/48 hodin pokračujte v aplikaci ochranného nátěru bazénu Pool Protector.

Systém Decork + Pool Protector - transparentní (průhledná) úprava.
Počkejte na úplné vyschnutí korkové směsi Decork (viz technický list) a pokračujte v aplikaci ochranného nátěru bazénu Pool Protector. K dosažení hladšího povrchu je možné povrch jemně obrousit a důkladně jej očistit před aplikací ochranného nátěru bazénu.

MÍCHÁNÍ:
Smíchejte části A a B pomocí profesionální nízkootáčkové míchací vrtačky, dokud se nedosáhne homogenní směsi bez hrudek. Nízká rychlost míchání umožňuje zapracovat méně vzduchu. Pro barevné provedení pokračujte v míchání, dokud se nedosáhne jednotná barva. Do směsi nikdy nepřidávejte cizí komponenty.

APLIKACE:
1. Pokud je Vaposhield zcela suchý (viz technický list) nebo Decork (viz technický list), naneste první vrstvu Protector Pool s válečkem s krátkým vlasem pro profesionální polyuretanové povlaky s rozpouštědlem.
2. Po vyschnutí první vrstvy (6 - 8 hodin při 20 ° C a 40% relativní vlhkosti) naneste další vrstvu. Doporučuje se nanést další vrstvu nejpozději do 24 hodin po aplikování první vrstvy.
3. Pokračujte v nanášení produktu v několika vrstvách, dokud nedosáhnete očekávaný výsledek.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 23 ° C a relativní vlhkosti 50% se produkt zcela vysuší za 6-8 hodin.
• Doba sušení se může výrazně měnit v závislosti na podmínkách prostředí, čím vyšší je teplota a vlhkost prostředí, tím je kratší doba sušení.
• Chraňte výrobek před deštěm nejméně 2 dny.
• Před naplněním bazénu (při 20 ° C a 40% relativní vlhkosti) počkejte nejméně 7 dní.

UPOZORNĚNÍ:
• Neaplikujte při teplotách okolí a podkladu pod + 10 ° C nebo nad + 30 ° C.
• Během letní sezóny aplikujte produkt v nejchladnějších hodinách dne. • Neaplikujte s relativní vlhkostí podkladu více než 4%, bezprostředně nebezpečím deště nebo mrazu, silnou mlhou nebo relativní vlhkostí nad 70%.
• Na pokrytí bazénů je nutná sezónní kontrola (roční v případě kontejnerů) k posouzení potřeby údržby (opětovné použití). Intervence může být nezbytná kvůli konkrétním systémem dezinfekce vody nebo čištění brusnými stroji (roboty, kartáče atd.).

ČIŠTĚNÍ:
Použité zařízení musí být před vytvrzením produktu čistit nitro- acetonovým nebo alkoholovým ředidlem.
Po vytvrzení výrobku již není možné jej očistit.

BEZPEČNOST:
Vždy používejte osobní ochranné prostředky při manipulaci a dodržujte bezpečnostní list výrobku. Opatrně větrejte prostředí, kde je výrobek aplikován, a vyhněte se zdrojem tepla.

Systém pro bazény POOLPROTECTOR na dlaždice nebo mozaiku

 

Systém POOLPROTECTOR realizuje hydroizolaci a vysoce odolnou polyuretanovou krytinu na stávajících dlažbách nebo mozaikách pomocí:

1. Primer pro dlaždicové povrchy Grip Primer
2. Hydroizolace Vaposhield
3. Barevný polyuretanový nátěr Pool Protector

Získaný kryt je hladký, spojitý a bez spojů; je také odolný proti chlorované vodě, abrazi a UV záření.

Pool Protector zaručuje barevnou stabilitu a je k dispozici v bílé, modré, modré, pískové a černé verzi.

 


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.czDokumentyPotřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika