Hlavní nabídka
Nabídka

UNISILEX

Opalizující (zářivá) barva rozpustná ve vodě pro vnitřní i vnější stěny, na bázi akrylových a siloxanových pojiv umožňujících vysokou odpudivost odpudivost vody při vysoké parní prodyšnosti stěn, na kterých je aplikována.

UniSilex aplikujete pro docílení efektů jako je průhlednost a jako ochranný nátěr omítky Suberite. Povrch musí být suchý, nesmí se drolit a nesmí na něm být sůl a vlhkost. V případě obrušování Suberite povrch pečlivě očistěte od špíny. Obarvíte přípravek podle požadavků přidáním našeho specifického toneru rozpustného ve vodě. Koncentrace závisí na efektu, kterého chcete docílit. Je-li aplikován v exterieru, maximální povolená koncentrace je 10%, pro bližší podrobnosti se obracejte na naše technické oddělení.

V momentě použití případně přidejte vodu, maximálně 10%. Výrobek protřepejte a štětcem nebo válečkem naneste UniSilex v jedné nebo ve dvou vrstvách. Po použití nářadí omyjte ve vodě. Nenanášejte při teplotách pod +5°C a nad 35°C a při vlhkosti prostředí nad 80%.

Dodáván v kbelících o obsahu 20 kg. Cena 235,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                             285,50 Kč/kg., včetně 21 % DPH


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika