Hlavní nabídka
Nabídka

SUBERITE 0,5 - 1,0 - 1,5 / SETOLA

SUBERITE:

V exterieru i interieru, můžeme aplikovat dekorační obklad Suberite, který je vyrobený na bázi korku, vody a pojivých pryskyřic. Suberite, ekologicky prodyšný hydroizolační výrobek, poskytující tepelnou a akustickou izolaci. Ideální pro dekoraci fasád, pro obložení a hydroizolaci teras, pro odvlhčení, a dále v případech, kdy je požadována energetická úspora.

Optimální pro realizaci estetický působících podlah a bytových doplňků.

Dodáván v kbelících o obsahu 12 kg. Cena:  310,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                               375,10 Kč/kg., včetně 21 % DPH

Zrnitosti:

Grana micro 0,5 mm

Grana fine / jemný 1,0 mm

Grana media / střední 1,5 mm

SUBERITE SETOLA

Dekorační obklad pro použití v exterieru i interieru, ekoligický, protiplícňový, prodyšný, hydroizolační, poskytuje teelnou a akustickou izolaci, vyrobený na bázi korku a pojivých pryskyřic na bazi vody.

Ideální pro dekoraci vnitřních stěn nebo fasád, nátěry a hydroizolace částí a prvků vystavených zejména špatnému počasí. Pro interní úpravy kde jsou povrchy vystaveny kondenzaci.

Dodáván v kbelících o obsahu 15 kg. Cena 260,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                             314,60 Kč/kg., včetně 21 % DPH

Zrnitosti:

Microkorek 0,25 - 0,5 mm


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika