Hlavní nabídka
Nabídka

PLASTERCORK

PLASTERCORK je předpřipravená ekologická vysoce odvlhčovací (hydroizolační) omítková směs (malta) na bázi korku (50%), jílu, vulkanického prachu (křemelina) a hydraulických pojiv. Je ideální pro odvlhčovací práce, termo omítky a akustická obložení. Tento produkt je prodyšný, má tepelně izolační vlastnosti, absorbuje a odvádí vlhkost, čímž zabraňuje vzniku kondenzací, plísní a odolává mrazu. Výrobek je prodyšný (jelikož obsahuje lehké stavební příměsi s otevřenými póry), tepelně izolační (díky charakteristikám korku) a hydroizolační (pohlcuje a vypouští vlhkost, čímž zabraňuje vytváření kondenzátu). PLASTERCORK se používá jako základová omítka jak při restaurování nebo obnově / opravách starých budov a v nových konstrukcích, aby se zabránilo problémům způsobených vlhkostí. Je zvláště vhodný zejména pro realizaci ochrany soklů budov proti vlhkosti a zvětrávání, aplikace vnitřních omítek, zejména s účinky odvlhčování v místech s vysokou kondenzací nebo vlhkostí (např. v suterénech a sklepech za předpokladu, že jsou řádně odvětrávány) a pro renovace vlhkých stěn, řešení problémů kodenzace a plísní ve spojení s omítkami SUBERITE PLATERCORK lze použít na všechny stěny jakéhokoliv druhu (minerální nebo cementové, uvnitř nebo venku).

Dodáván v pytlích o obsahu 20 kg. Cena     85,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                           102,85 Kč/kg., včetně 21 % DPH

PLASTERCORK BIOTEK je ekologická odvlhčující (hydroizolační) omítka (malta), na bázi korku (80%) a přírodního vápna (20% - ekologicky kompatibilní čisté přírodní vápno NHL 3,5 podle EN 459-1 s certifikátem ekologické shody (CCA)). Prodyšná, přírodní a porézní, vše díky použití jednoduchých a přírodních materiálů, jako je korek a přírodní vápno NHL. To umožňuje plynulou výměnu vzduchu a páry, což udržuje dům v dokonalé rovnováze. Izoluje od teppla a chladu, eliminuje tepelné mosty a vylučuje vlhkost. Díky své struktuře tvořené velkým množstvím navzájem propojených buněk je schopna účinně absorbovat zvukové vlny a zlepšit akustické vlastnosti budov. Má rovněž pozoruhodné odvlhčovací vlastnosti, které zabraňují vzniku kondenzace a plísní.

Dodáván v pytlích o obsahu 20 kg. Cena   160,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                           193,60 Kč/kg., včetně 21 % DPH

PLASTERCORK BIOTON je odvlhčující (hydroizolační) omítka (malta), na bázi korku (60%), perlitu a čistého přírodního vápna NHL 3,5 podle  EN 459-1 s certifikátem ekologické shody (CCA).

Prodyšná, přírodní porézní, to vše díky použití jednoduchých a přírodních materiálů, jako je korek, perlit a přírodní vápno NHL. To umožňuje plynulou výměnu vzduchu a páry, což udržuje dům v dokonalé rovnováze. Izoluje od tepla a chladu, eliminuje tepelné mosty a vylučuje vlhkost. Díky své struktuře tvořené velkým množstvím navzájem propojených buněk je schopna účinně absorbovat zvukové vlny a zlepšit akustické vlastnosti budov. Má rovněž pozoruhodné odvlhčovací vlastnosti, které zabraňují vzniku kondenzací a plísní.

Dodáván v pytlích o obsahu 20 kg. Cena   110,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                           131,10 Kč/kg., včetně 21 % DPH


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika