Hlavní nabídka
Nabídka

SUBERITE SYSTEM

                                            

 

                       

 

  

   

     

                        

Suberite

Pokud se zamyslíme nad tím, jak by měl vypadat náš domov, naše kancelář nebo obchodní prostor, vybavíme si prostředí příjemné jak v létě, tak v zimě, které je chráněno před klimatickými vlivy a ve kterém se cítíme dobře; to vše závisí na vnitřním mikroklimatu, které je přímo ovlivněno teplotou, vlhkostí, větráním a absencí hluku přesahujícího prahové hodnoty. Představme si něco jako ochrannou vrstvu, která svým chováním napodobuje kůži a slouží pro regulaci a trvalé přizpůsobování.

PRODYŠNÝ (norma UNI EN 7783 – UNI EN 12086)
Suberite je vysoce prodyšný materiál. Speciální struktura tohoto výrobku, složená z 80 % z pórovitého korkového granulátu, umožňuje podkladové vrstvě „dýchat” a zůstat v dokonalém stavu: případná vlhkost je filtrována a rozptýlena do okolního prostředí.
HYDROIZOLAČNÍ (norma UNI EN 1062-3 - UNI 8307)
Suberite využívá přirozené nepropustnosti Suberinu a zabraňuje pronikání vody a následnému poškození způsobenému prosakováním.
PRUŽNÝ (norma UNI EN 13412 - UNI ISO 3345)
Suberite se vyznačuje vysokou pružností (má hodnotu 52 %), která zabraňuje vzniku drobných prasklin a trhlin a činí povrch stejnoměrným.
TEPELNĚ IZOLAČNÍ (norma UNI EN 1745 - UNI EN ISO 6946)
Suberite je schopen chránit povrch před teplotními výkyvy a udržovat stálou teplotu, nezávisle na vnější teplotě (… 0,045 W/mK)
ODOLNÝ (norma EN 13687-3 UNI EN ISO 11507
Suberite je typický vysokou odolností vůči vnějším vlivům, které způsobují poškození povrchu, a vynikající odolností vůči teplotním výkyvům, UV záření a mořské soli.
ZVUKOVĚ IZOLAČNÍ (norma EN ISO 354 - EN ISO 11654)
Suberite se vyznačuje vynikající schopností pohlcovat zvuk a zaručit zvukovou izolaci a/nebo pohlcování zvuku, podle toho, zda je potřeba snížit hladinu hluku z vnějšího prostředí, mezi jednotlivými místnostmi nebo patry, nebo zda je potřeba upravit hladinu zvuku uvnitř místnosti.

OBLASTI VYUŽITÍ

Suberite, výsledek dlouholetého výzkumu, Suberite je výrobek s vynikajícími izolačními vlastnostmi, který se snadno přizpůsobí různým, často i extrémním situacím, je velice flexibilní a vzhledově atraktivní.

Suberite nalézá uplatnění ve stavebnictví, kde poskytuje mnohá velice účinná řešení v rámci navrhování a výstavby domů, veřejných budov a rekonstrukce staveb.

Kromě technologického řešení tohoto výrobku naše firma vyvinula i přesné postupy aplikace, které vyzdvihují účinnost výrobku Suberite a zaručují velice snadné použití.

Kromě toho Suberite poskytuje celou řadu výhod: nahrazuje hydroizolační materiály, asfaltové pásy či klasickou tepelnou izolaci, a tím výrazně zvyšuje účinnost v porovnání s ostatními materiály, a kromě nepochybných vynikajících technických charakteristik se vyznačuje také atraktivním vzhledem, díky povrchové úpravě a barvám, které ještě více rozšiřují oblast využití.

Suberite je kompletní, efektivní, ekologické a dlouhodobé řešení, schopné dokonale uspokojit různé požadavky a zaručit výraznou úsporu nejen použitého materiálu, ale i pracovních sil a doby aplikace.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika