Hlavní nabídka
Nabídka

ISOLFIX TIX

Hydroizolační epoxidová malta pro mnohostranné použití, složená ze speciální epoxidové pryskyřice (část A), z katalyzátoru (část B), a taveného cementu (část C).

OBLASTI POUŽITÍ:

- Při realizaci ochranné vrstvy proti působení soli a pro sanaci vlhkých zdí, se výrobek ISOLFIX nanáší jako osmotický cement v rámci vysoušecího cyklu (pro celý vysoušecí systém kontaktujte naše technické oddělení).

- Pro hydroizolaci a zabránění prosakování vody v podmínkách negativního tlaku do 3 atm., i v podmínkách pozitvního tlaku, pro utěsňování kanalizací, výtahových šachet, napájecích žlabů, podlah.

- Pro hydroizolaci podlah a podezdívek proti zemní vlhkosti a pro izolaci podkladových vrstev s vysokým stupněm vlhkosti.

- Pro zabránění stopání vlhkosti do venkovní zdi, které jsou ve styku s chodníky, garážemi apod.

- Pro použití jako základní nátěr na staré dlaždice, před aplikací izolačních systémů.

- Pro použití jako základní nátěr v železobetonových nádržích a v bazénech.

- Ochranná vrstva proti vodní páře, pokud bude betonová plocha pokrytá parketami, nebo kobercem.

- Výrobek může být používán i jako lepidlo. Optimální kohezní vlastnosti.

Dodáván v kbelících o obsahu 15 kg. Cena 295,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                             356,95 Kč/kg., včetně 21 % DPH


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika