Hlavní nabídka
Nabídka

ELASTOL

ELASTOL MB 77, tekutý, pružný, jednoložkový, polyuretanový těsnící nátěr, vhodný pro izolaci betonových, vysoce odolných nášlapných ploch bez dopravního zatížení. Dále se používá jako izolační obklad bez spojů, pro krytí střech a betonových konstrukcí jako ochrana pro inženýrské konstrukce, na které nepůsobí dopravní zatížení, mosty a tunely.

Vhodný je pro izolace zelených střech, garáží, domů a panelových domů a boxů, také jako ochrana obvodových a základových zdí. Je přilnavý k betonu, azbestu, cemento-azbestu, k asfaltovým izolačním materiálům, cihlám a keramickým krytinám. Při použití kvalitních lepidel pro venkovní použití mohou být na izolaci přímo lepeny venkovní obklady. Mimoto je možné nanést finální ochranu typu SUBERITE pro prodloužení hydroizolačního účinku.

Dodáván v kbelících o obsahu 20 kg. Cena 195,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                             235,95 Kč/kg., včetně 21 % DPH

ELASTOL MC, vodou ředitelný, jednosložkový, pružný, tekutý, hydroizolační nátěr s elastomerovými polymery, vhodný pro izolaci teras, plochých střech, svislých či vodorovných a nášlapných ploch.

Ochranný nátěr musí zaručovat odolnost proti zadržování vody při zachování pružnosti ≥ 100%. Aplikuje se válečkem, štětkou nebo nástřikem ve 2 vrstvách v hustotě asi 2 kg/m2. Je možné ho použít spolu s armovací sítí (sendvičový systém). Je možné na něj rovnou lepit venkovní obklady s vhodnými lepidly pro exterier nebo může být doplněn povrchovou vrstvou materiálu typu SUBERITE, aby se prodloužila trvanlivost izolace.

Dodáván v kbelících o obsahu 20 kg. Cena 180,00 Kč/kg., bez 21 % DPH

                                                                             217,80 Kč/kg., včetně 21 % DPH


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika