Hlavní nabídka
Nabídka

Rebuild 40 R4

Aktuální ceny jsou platné pouze u zboží a množství, které máme na skladě. Pokud objednáte zboží (nebo množství), které nemáme na skladě, nedokážeme vám ceny garantovat. Pokud dojde od 1.1.2022 ke zvýšení ceny při vaší objednávce, budeme vás informovat a budete mít možnost objednávku zrušit nebo upravit.

Termín dodání 1 - 6 týdnů. Vzhledem ke vzniklým událostem a případným nařízením Vlády ČR a Světové zdravotnické organizace, může dojít kdykoli ke změně v termínu dodání a dostupnosti zboží.

JEDNOSLOŽKOVÁ TIXOTROPNÍ MALTA PRO STRUKTURÁLNÍ VÝPLNĚ ŽELEZOBETONU.

Jednosložkový tixotropní smíšená malta klasifikována jako konstrukční v třídě R4 (dle EN 1504). Vyvážené složení přírodního křemičitého písku a uhličitanové plniva spolu s použitím speciálních aditiv dovoluje dosáhnout vynikající zpracovatelnost, vynikající adhezi a mechanickou pevnost. Výrobek je ideální na obnovu železobetonu i v oblastech zemětřesení. Kromě toho je vhodná i na všechny druhy obnovy a rekonstrukce betonu, které se provádějí v krátkém čase.

CENA s DPH za 1 kg - 54,00 Kč (balení 25 kg)

VÝHODY:
• Vynikající zpracovatelnost a tixotropie.
• Doba zpracovatelnosti 40 minut.
• Výborná přilnavost k betonu.
• Třída R4 dle EN 1504-3.
• Vhodné pro oblasti zemětřesení.

OBLASTI POUŽITÍ:
Rebuild40 R4 je určen na obnovu betonových a železobetonových konstrukcí v oblastech zemětřesení. Výrobek je vhodný na obnovu úhlů pilířů a poškozených trámů, jakož i na obnovu čistých krytů betonových / jílových podlá, poškozených balkonů, opěrných stěn, železobetonových stěn nebo exponovaných betonových konstrukcí. Maltu lze použít ve vnitřních nebo vnějších prostorách.

CHARAKTERISTIKA:
Vzhled: Prášek
Komponenty: jednosložkový
Pevnost v tlaku po 28 dnech: ≥ 45 N / mm2.
Modul pružnosti v tlaku po 28 dnech:> 20GP.
Přilnavost na cihly:> 1,5 N / mm2.
Rozptyl směsi: 148 mm.
Pracovní čas při 20 ° C: 40 minut při teplotě 20 ° C a 40% relativní vlhkosti.
Hustota směsi: 1950 ± 50 kg / m3

VÝTĚŽNOST:
17 ± 5% kg / m2 na cm tloušťky.

BARVA:
Tmavošedá.

BALENÍ:
25 kg papírové pytle.
Paleta: 56 kapes (1400 kg).

SKLADOVÁNÍ:
Výrobek uchovávejte v originálních nádobách dobře uzavřených, na dobře větraných místech, mimo slunečního světla, vody a mrazu, při teplotě vyšší než + 5 ° C.
Doba skladování: 12 měsíců.

PŘÍPRAVA PODKLADU:
Beton
Podklad musí být zcela vytvrzený a dostatečně odolný. Povrch musí být důkladně čistý, dobře zpevněný, bez nečistot nebo oddělování částí, tuků nebo olejů.
Neaplikujte přes zmrzlé podklady nebo pokud je pravděpodobnost, že se v následujících 24 hodinách bude mrznout.
Před aplikací výrobku se doporučuje pokrýt prahy, upínací prvky a každý prvek, který nebude potažen.
Pokud je podklad drobivý, doporučuje se zcela odškrabnúť, až do pevného podkladu. Pokud je to nutné, zdrsněte podklad: čím je vrstva silnější, tím hrubší je povrch.
Pokud jsou v podkladu rezavé tyče (armatura), odstraňte rez a ošetřete jejich ANTICORROSIVE 2K (viz produkt).
Pro podklad, který není uveden, kontaktujte prosím naši společnost.

MÍCHÁNÍ:
Podle stupně nasákavosti podkladu a podmínek prostředí se doporučuje dávkovat správné množství vody, které je potřebné k získání správné adheze. Uvedené množství vody je orientační.
Výrobek promíchejte pomocí míchačky na cement, lopatkového mísiče nebo v míchačce stříkacího stroje a postupně přidávejte do prášku vodu. Nemíchejte rukou.
Rebuild40 R4 musí být zředěn 15 až 17% čisté vody (3,5 - 4,5 l na pytel o hmotnosti 25 kg), dokud se nedosáhne plastová homogenní směs, bez shluků. Nikdy nepridajte do zařízení žádnou jinou látku.
Pokud se používá míchačka na vrtačce, míchejte s nízkou rychlostí, abyste neabsorbovaly vzduch v maltě.

APLIKACE:
1. Před aplikací malty namočte podklad vodou s nízkým tlakem až do úplného nasycení, aniž byste opustili povrchovou tenkou vrstvu vody. Neúplná nasycenost může ohrozit přilnavost malty a může způsobit praskliny.
2. Na hladké nebo nízké savé betonové podklady přednostně naneste spojovací nátěr Aquabond (viz produkt), aby se zaručila vynikající přilnavost malty Rebuild40 R4.
3. Rebuild40 R4 může nanášet stěrkou (na malých plochách) nebo strojem (na větších plochách), dokud se nedosáhne požadovaná tloušťka. Další vrstvy by měly mít tloušťku 1-2 cm.
4. Pro celkovou tloušťku až 2 - 3 cm lze produkt nanášet na broušené povrchy. V případě vyšší tloušťky musí být podpěra drsná, aby se zaručila vyšší přilnavost.
5. Pro konečnou aplikaci s vyšší tloušťkou se doporučuje nanášet vrstvu Rebuild40 R4 jako legalizaci na rovnoměrnou nasákavost zdiva a zlepšit přilnavost a pak pokračovat nanášením dalších vrstev.
6. Při tloušťce vyšší než 4 cm mezi jednou vrstvou a druhou vrstvou vložte sklolaminátovou síťku Polites 140 (viz produkt) nebo pozinkované pletivo. Elektricky svařovaná síťka musí být připevněna hřebíčkem k podkladu, aby byla zaručena tloušťka krytu minimálně 1,5 cm.
7. Během přerušení nanášení stříkáním je třeba opatrně vyčistit potrubí tlakem vody.
8. Po ukončení aplikace naneste maltu, abyste získali co nejvíce stejnoměrný povrch a opatrně namočte vyrovnávací vrstvu.
9. vyhlaďte pravidelně Rebuild40 R4 pomocí filcu. To se musí udělat v případě pokud se dotknete malty a necháte lehký otisk prstu. Dobré vyhlazení brání tvorbě mikrotrhlin v důsledku plastického smrštění malty.

DOBA SCHNUTÍ:
Při teplotě 20 ° C a 40% relativní vlhkosti produkt zcela vyschne za 8 hodin.
• Doba sušení je ovlivněn relativní vlhkostí prostředí a teplotou a může se výrazně změnit.
• V případě vysoké teploty, přímého slunečního záření nebo silného větrání je třeba udržet zdivo vlhké během prvních hodin sušení.
• Udržujte vlhké sušení výrobku během prvních 24 hodin.
• Při 5 ÷ 10 ° C je sušení pomaleji, doporučuje se nanést maltu v chladnějších hodinách dne.

UPOZORNĚNÍ:
• Aplikujte Rebuild40 R4 do 40 minut od míchání (při 20 ° C a 40% relativní vlhkosti).
• Neaplikujte při teplotách prostředí a při teplotě podkladu nižší než + 5 ° C a vyšší než + 35 ° C.
• Během letní sezóny aplikujte výrobek v chladnějších hodinách dne, mimo slunečního světla.
• Neaplikujte s bezprostředním nebezpečím deště nebo mrazu v podmínkách silné mlhy nebo s relativní vlhkostí vyšší než 70%.
K dokončení malty je možné aplikovat plynulé povrchy Argacem HP nebo Argatherm a vnější povrchové úpravy Acrilid Protect Coating nebo Decork. Na vnitřní straně je možné použít i hladší Argacem Ultrafine spolu s Argatherm k vytvoření dokonale hladkých povrchů. Vnitřní, všechny uvedené vyhlazení mohou být natřeny C.W.C. Stop Condens, Limepaint, Dekork nebo prodyšnou vodou ředitelnou barvou.

ČIŠTĚNÍ:
Použijte nářadí omyjte vodou.

BEZPEČNOST:
Při manipulaci vždy používejte osobní ochranné prostředky a dodržujte pokyny uvedené v bezpečnostním listu výrobku.


Zobrazení barevnosti na monitoru nebo jiném zobrazovacím zařízení nemusí odpovídat barvě a odstínu skutečného produktu.


Objednávat můžete e-mailem na obchod@stavebniraj.cz nebo pomocí objednávkového formuláře. Zboží si můžete osobně odebrat v Bořitově v sídle společnosti, nebo Vám ho dovezeme naší dopravou, případně zašleme přepravní službou, po celé ČR i SR. Cenu za dopravu Vám sdělíme při objednání, podle místa dodání a váhy dodávaného zboží.


Naše nabídka také na:

www.stavebniraj.cz | www.interieroveobklady.cz | www.fasadniobklad.cz | www.plastove-palubky-obklady.cz | www.ohebnekamenneobklady.cz | www.plastoveplotylevne.cz | www.korkovefasady.cz
Potřebujete poradit?

Miriam Purašová

Obchodní ředitelka

Jiří Dosedla

Odbyt, logistika